SBB REUNION

13 KWIETNIA, 2014, GODZ. 19:00

IMPART, UL. MAZOWIECKA 17 

 

Józef Skrzek

Apostolis  „Lakis” Anthimos

Jerzy „Keta” Piotrowski

Goście:

Marcin Pospieszalski - bass

Miłosz Wośko - piano i aranże na orkiestrę 

Zachowało się nagranie radiowe z występu SBB na Jazzie nad Odrą w Hali Ludowej w roku 1975. Firma GAD Records wydała je bardzo starannie w 2013 roku ilustrując festiwalowym plakatem Sawki i innymi „gadżetami” festiwalu. Czy tegoroczna sesja połączona z transmisją dla programu 3 PR i nagraniem płyty będzie równie interesująca? SBB wystąpi w swoim historycznym składzie po raz pierwszy od kilkudziesięciu  lat.
Początki  tria   to praca w roli  zespołu akompaniującego Czesławowi Niemenowi. Potem zaczęli samodzielnie jako SBB: Szukaj Burz i Buduj (to chyba pomysł Franciszka Walickiego –ówczesnego managera zespołu) tłumaczone też prościej i mniej poetycko Silesian Blues Band 

Wróć

Organizatorzy

Mecenat

 

 

 Sponsorzy

  

Patroni medialni

 

Partnerzy

     

 

X

Newsletter

E-mail:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z regulaminem i w celu dostarczenia mi informacji o ofercie i informacji handlowej Biura Festiwalowego Impart 2016 we Wrocławiu, z siedzibą przy ul. Komuny Paryskiej 39-41, wpisanego do Rejestru Instytucji Kultury pod nr 37/2012 oraz umieszczenie ich w bazie danych Biura Festiwalowego Impart 2016, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. Nr 133, poz. 883). Zostałem/am poinformowany/a, iż przysługuje mi również prawo do wglądu, poprawy i kontroli swoich danych osobowych. Zgoda obejmuje przetwarzanie moich danych w przyszłości.